Valentín je ideálnym obdobím pre fotky plné vašej lásky.

Od V Nezaradené Komentáre vypnuté na Valentín je ideálnym obdobím pre fotky plné vašej lásky.

Valentín je ideálnym obdobím pre fotky plné vašej lásky.

foto klco love kisedLáska je jednoznačne najvznešenejší cit, ktorý človek počas života okúsi. Kvitne v každom veku a vy nikdy neviete, kedy a do koho sa zamilujete. To je jej najväčšie čaro. Len si zaspomínajte na tie sladké začiatky, keď pre vás neexistoval nikto iný, iba vaša polovička a celý svet sa točil iba okolo vás. Stačí jedna spomienka a vy sa okamžite vrátite v čase. Na niektoré momenty si spomenieme často a bezdôvodne, iné sa nám vynoria pri nejakom mieste, situácii, či predmete. Či už je tričko, ktoré ste mali na prvom rande, deka z vášho prvého pikniku, obľúbená pesnička, cukráreň alebo reštaurácia, kde ste sa stretávali. Medzi najčastejšie spôsoby uchovávania spomienok patria určite fotografie. Tie vám pri každom prezretí pomôžu vyjaviť si emócie, ktoré ste v tom momente prežívali, obrazy a farby, ktoré ste videli, či ľudí, ktorí boli pri vás.

Niektoré fotky si zaslúžia miesto, kde ich uvidíte neustále

Fotky sa stali súčasťou našich každodenných životov. Vďaka inteligentným mobilom, či tabletom máme fotoaparát vždy po ruke a dokumentujeme celý náš život. Vznikajú zábery rôzne, lepšie či horšie. Určite mi ale dáte za pravdu, že pri niektorých životných momentoch vás prepadne neprekonateľná túžba nenechať ich iba niekde v mobile, či počítači, ale dať im formu, ktorú si môžete zavesiť na stenu, či vložiť do rámiku. Momenty z vašich ciest ohúria a potešia vždy aj v nižšej kvalite. Ak však chceme kvalitné fotky s niekým, na kom nám záleží, mali by sme sa obrátiť na profesionála. Neuspokojte sa s tým, že profesionál vám spraví fotky pri svadbe, zastavte sa uňho aspoň raz ročne a dovoľte mu dokumentovať váš život. Raz sa za toto rozhodnutie pochválite.

Skutočný fotograf vám nedovolí cítiť trému

Mnoho ľudí si určite povie, že sú introverti, pred objektív sa nehodia, nebudú sa niekde predvádzať. Ak sa však od tohto odosobníte a dáte tomu šancu, profesionálny fotograf vás akejkoľvek trémy zbaví, pomôže vám uvoľniť sa, a nakoniec spolu zažijete chvíle plné zábavy, na ktoré budete rovnako spomínať. Skúsenosti sú v tomto prípade na nezaplatenie, nakoľko práve vďaka tým viete, že dostanete kvalitnú službu po technickej, ako aj ľudskej stránke. Takže stačí ak sa uvoľníte, zoberiete svoju lásku a dáte vášmu vzťahu príležitosť preniesť sa na fotografiu. Kedykoľvek v budúcnosti si budete takéto fotky prezerať, úsmev na tvári a pocit zamilovanosti sa vám nevyhne.

Tipy na darčeky:

Poukaz darcek valentin foto klco valentin Ramik fotka darcek foto klco web

 

  • valentinsky darcek fotodarceky fotky foto klco copy

Komentáre sú uzavreté.